Witamy na stronie Parafii

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Parafia została erygowana w dniu 21.11.2010 roku przez J.E. ks. bp Andrzeja F. Dziuba.
Mamy nadzieję iż strona ta przybliży wiernym życie i charakter naszej młodej wspólnoty, która tak
pięknie rozwija się na "Sójczym Wzgórzu" w Rawie Mazowieckiej.
Ufamy, że to Sójcze Wzgórze przy Waszej pomocy i współpracy stanie się
"Królewskim Wzgórzem".

Życzą sobie Tego
ks. Konrad i cała nasza młoda wspólnota.

Transmisja Mszy


Zobacz transmisję z kościoła na żywo.

Oglądaj

Celebracje


Harmonogram nabożeństw, mszy świętych i uroczystości

Sprawdź

Ogłoszenia

duszpasterskie

Czytaj

Aktualności

 • Zapraszamy Koncert Grażyny Brodzińskiej

  Serdecznie zapraszamy w do Teatru Wielkiego w Łodzi na koncert w wykonaniu znanej solistki Grażyny Brudzińskiej z orkiestrą symfoniczną Teatru Wielkiego. Cena biletu 55 zł. Koncert odbędzie się w 22 lutego o godz. 18:30. Ze względu na duże zainteresowanie koncertem, zapisy włącznie do środy.  
  WIECEJ INFORMACJI 

  Read More
 • Pielgrzymka do Matki Boskiej z Guadalupe

  Meksyk – pielgrzymka do Matki Boskiej z Guadalupe (12dni, samolot) FERIE ZIMOWE 2018 ROKU 1 DZIEŃ:WARSZAWA – MEXICO CITY Spotkanie w Warszawie na lotnisku Okęcie. Wylot z Polski. Przylot do Miasta Meksyk. Przywitanie na lotnisku. Dojazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. 2 DZIEŃ:GUADALUPE Śniadanie. Zwiedzanie Bazyliki Matki Boskiej z Guadalupe. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg. 3 DZIEŃ:MIASTO MEKSYK Zwiedzanie Meksyku: Muzeum Antropologiczne, Starówka, Zocalo, Pałac Prezydencki, katedra. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. 4 DZIEŃ:PUEBLA – TENANGO DEL AIRE Śniadanie. Przejazd malowniczą trasą przy wulkanach Popocatepetl i Ixtacihuatl do „miasta aniołów” – Puebla. Zwiedzanie katedry oraz kościoła  Santo  Domingo. Przejazd do prowadzonego przez polskich księży Pallotynów Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Tenango del Aire. Obiadokolacja. Nocleg. 5 DZIEŃ:TEOTIHUACAN Śniadanie. Zwiedzanie Placu Trzech Kultur. Kościół Santiago. Zwiedzanie piramid Teotihuacan: Piramida Słońca, Piramida Księżyca, Droga Zmarłych. Obiadokolacja pod piramidami. Nocleg 6 DZIEŃ:TULA – QUERETARO Przejazd do starożytnej stolicy Tolteków – Tuli: Spalona Świątynia, Atlanci Tolteccy. Przejazd do Queretaro. Spacer po kolonialnym centrum, zwiedzanie klasztoru Św. Krzyża oraz wizyta na Wzgórzu Dzwonów – miejscu, gdzie rozstrzelano arcyksięcia Maksymiliana. Powrót na obiadokolację i nocleg do Miasta Meksyk. 7 DZIEŃ:CUERNAVACA – CACAHUAMILPA Śniadanie. Zwiedzanie „miasta wiecznej wiosny” – Cuernavaca. Katedra w Cuernavaca. Zwiedzanie jaskini – Cacahuamilpa. Przejazd do Taxco. Obiadokolacja. Nocleg. 8 DZIEŃ:TAXCO Śniadanie. Kościół św. Prystki. Zwiedzanie „srebrnego miasta” Taxco: punkty widokowe, Zócalo. Czas wolny na zakupy wyrobów sztuki jubilerskiej ze

  Read More
 • Kurs przedmałżeński w parafii

  Serdecznie zapraszamy na kurs przedmałżeński w naszej parafii. Spotkanie w dniach 12, 26 lutego godz. 16:00. Więcej informacji na spotkaniach.

  Read More
 • Intencje mszalne

  INTENCJE MSZLANE

   

  NIEDZIELA   12 Luty 2017

   7:00 O szczęśliwą operację dla Cecyli łaski ducha św dla lekarzy na czas operacji  z prośbą o B.Bł.O.M.B.F  i Św.J.PII. dla pracowników kliniki Jasne Błonie.

  9:00 + Marka Wieteskę- od brata Bogdana z rodziną

  10: 30 O Boże błog. dla Janiny w 80 r. ur.- od córek zięcia i wnuków

  12:00  ZA PARAFIAN;           

  17: 00 + Annę Skoneczną, Antoniego Piotrowskiego i Gabrielę  Belicką

   

  Poniedziałek - 13 Luty 2017

    7:00

  18:00 +Rodziców Lichańskich Wasiaków i rodzeństwo

   

  Wtorek - 14 Luty 2017

    7:00 +Read More

 • Terminy Pierwszej Komunii Świętej

  Komunie święte w roku 2017 odbędą się w dniach 26 maja: kl. III A i B;  2 czerwca: klasy IIIC  i Konopnica.

  Read More