Categories Ogłoszenia

III NIEDZIELA WIELKANOCNA. OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14/04/2024

1. Dziś Niedziela Biblijna rozpoczynająca XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
2. Dzisiaj również Święto Chrztu Polski. Dzięki temu wydarzeniu Polska weszła w krąg kultury europejskiej Dziękujemy za dar wiary i prosimy dla nas o wytrwanie w wierze naszych przodków.
3. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza. Pamiętajmy o modlitwie w intencji nowych, licznych, świętych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Módlmy się o powołania dla naszej diecezji i potrzebne łaski dla kleryków naszego seminarium.
4. W dniu 13 kwietnia, w Skierniewicach, nasi ministranci uczestniczyli w XX Grand Prix Diecezji Łowickiej w Piłce Nożnej Halowej. W całym turnieju brały udział 34 drużyny. Nasi ministranci, w swojej kategorii, zajęli 7 miejsce.
5.  W piątek Nabożeństwo do św. Michała Archanioła po wieczornej Mszy św.
6. W sobotę o 18:00 Nowenna do bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
7. Spotkanie organizacyjne przed wylotem do Fatimy odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 18:45. W ty dniu będą podpisywane umowy i wpłata zaliczki w kwocie 2000 zł + 190 euro. Pozostała kwota płatna do końca lipca.
8. W niedzielę, 21 kwietnia, dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. otrzymają modlitewniki. Dzieci z rodzicami zapraszamy na godzinę 15:45
9. Dzisiaj zapraszamy młodzież klas VIII na dzień otwarty
do naszego Liceum Katolickiego w godz. 15:00-17:00.
10. Zapowiedzi pierwsze: Marcin Kieliszek, kawaler z parafii tutejszej i Patrycja Kaźmierczak, panna z parafii p.w. św. Pawła od Krzyża w Rawie Mazowieckiej.

 

 

Wróć do strony głównej