Categories Ogłoszenia

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA. OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11/05/2025 r.

 

1.

Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy modlić o nowe powołania kapłańskie i zakonne
w sposób szczególny z naszej parafii.

2.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe 30 minut przed mszą św. wieczorną.

3.

We wtorek przeżywamy święto Matki Bożej Fatimskiej i pierwsze Nabożeństwo Fatimskie o godz. 19:00. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę różańcowa i procesje światła. W ty, dniu nabożeństwo majowe o godz. 18:30

4.

W środę święto św. Macieja Apostoła.

5.

W piątek święto św. Andrzeja Boboli – patrona polski

6.

W piątek po mszy św. wieczornej odbędzie się czuwanie prowadzone przez Zastęp Świętego Michała Archanioła. Serdecznie zapraszamy.

 

W sobotę nowenna do bł. księdze Jerzego Popiełuszki

7.

Za tydzień, w niedzielę 18 maja parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Maz. zaprasza na koncert “Dwa serca”, koncert o najpiękniejszym duecie: Boga i człowieka. Rozpocznie się on o 14:00 w Ogrodzie Dialogu.

8

W najbliższą niedzielę o godz. 15:15 dzieci komunijne otrzymają poświęcone książeczki do nabożeństwa.

9.

W dniu 7 czerwca organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy
na XIII Ogólnopolską Pielgrzymkę Wspólnot Różańcowych pod hasłem „Różaniec w świecie mediów”. Podczas pielgrzymki zostanie uroczyście rozpoczęty ósmy rok Nowenny różańcowej przed dwusetną rocznicą założenia żywego różańca. Zapisy w zakrystii lub pod telefonami 604882672; 661865856.

 

Po mszy zbiórka do puszek na nasze Seminarium Duchowne w Łowiczu.

9.

Wszystkim ósmoklasistom życzymy powodzenie na egzaminach.

 

·       Kamil Kłos z parafii tutejszej i Malina Jolanta Jońska
z parafii Nawiedzenia NMP w Bobrownikach.

·       Marcin Karol Szczepaniak i Anna Sydorenko oboje z parafii tutejszej

·       Michał Korona z parafii NMP Królowej Polski w Dubeczno
i Dominika Mirowska z parafii tutejszej

·       Rafał Zakonnik i Weronika Skura oboje z parafii tutejszej

·       Kubik Przemysław z parafii tutejszej i Rak Katarzyna Anna z parafii św. Małgorzaty
z Nowego Sącza

Wróć do strony głównej