Categories Ogłoszenia

IV NIEDZIELA ZWYKŁA OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31/01/2021

We wtorek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej połączone z błogosławieństwem gromnic. W tym dniu obchodzony jest również w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy do szczególnej modlitwy w intencji osób zakonnych, które posługują i pochodzą z naszej parafii. Możemy również wesprzeć ich ofiarą, które będą zbierane do puszek. Msze święte o godz. 7:00; 10:00; 18:00.

W najbliższy czwartek, z racji I czwartku miesiąca, modlimy się w intencji o nowe, liczne i święte powołanie kapłańskie z naszej parafii. Zapraszamy na mszę św. o godz. 7.00.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź święta od godz. 17:30. Odwiedziny chorych z Komunią św. od godz. 7:45. Nabożeństwo ku czci św. Michała archanioła po mszy św. wieczornej, apel na zakończenie adoracji o godz. 20:00.

W sobotę obchodzimy I sobotę miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz.19.00, które zakończymy Apelem Jasnogórskim.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

Marcin Sekuła z parafii Niepokalanego Serca najświętszej Maryi Panny I Beata Niespodziewana z parafii tutejszej.

 

Odeszła do domu Pana…

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Annę Sobstel z Kazimierza Wielkiego 22, której pogrzeb odbędzie się jutro (1.02) o godz. 10:00. Wieczny odpoczynek…

 

Wróć do strony głównej