Categories Ogłoszenia

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7/06/2020

-/ W przyszłą niedzielę będziemy przezywali 21 rocznicę pobytu św. Jana Pawła II w Łowiczu.

-/ Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie 20 minut przed mszą święta.

-/ W czwartek, w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, będziemy oddawać cześć i uwielbienie Jezusowi obecnemu pod postaciami eucharystycznymi. Msze Święte w Boże Ciało będą sprawowane o godz. 7:00; 9:00; 17:00.

Odbędzie się procesja do 4 ołtarzy z zachowaniem restrykcji tj. uczestnictwo w maseczkach. Po mszy świętej o godz. 9:00 wyjdziemy w procesji na ulice naszego osiedla, aby zanosić błogosławieństwo Pana Jezusa obecnego pod postacią chleba do naszych domów, miejsc nauki i pracy. Czynny udział w procesji Bożego Ciała w atmosferze modlitwy jest publicznym wyznaniem naszej wiary.

Prosimy wspólnoty parafialne do niesienia feretronów, chorągwi – prosimy o wcześniejsze przygotowanie, Ochotniczą Straż Pożarną z Konopnicy i jak co roku tradycyjnie prosimy o przygotowanie ołtarzy. W tym roku nie będą dzieci sypały kwiatków przed najświętszym sakramentem.

-/ W najbliższą sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się o godz. 21:00 na zakończenie odbędzie się procesja światła.

ZAPOWIEDZI

  • Jakub Dominik Skoczek z parafii tutejszej i Gabriela Anna Rosińska z parafii św. Marcina w Wysokiennicach
  • Dawid Antosik z parafii tutejszej i Wioletta Woszczyk z parafii św. Pawła od Krzyża
  • Daniel Łaski z parafii tutejszej i Dominika Woszczyk z parafii św. Pawła od Krzyża
  • Paweł Adam Żaczkiewicz z parafii tutejszej i Katarzyna Męcina z parafii tutejszej

 

Wróć do strony głównej