Categories Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23/06/2019

Słowa wdzięczności kierujemy do Księdza Piotra, który został skierowany do pracy duszpasterskiej w parafii św. Apostołów Piotra i Pawla w Żychlinie. Dziękujemy za 4 lata wspólnej i owocnej pracy. To był piękny czas w pracy duszpasterskiej jak również na plebani. Księże Piotrze zapisałeś się w tej parafii dobrze, życzymy Tobie z całego serca aby nowe wezwania duszpasterskie były umocnione Panią z Fatimy, św. Pastuszkami i niech błogosławi Ci w dalszej posłudze Chrystus Król.

Decyzją Księdza Biskupa Ordynariusza do pracy w naszej parafii został skierowany ksiądz Paweł Pawlak pracujący w parafii św. Macieja w Bełchowie. Będziemy Go witali w przyszła niedzielę.

Zapraszamy codziennie o godz. 17:30 na nabożeństwa eucharystyczne.

Jutro uroczystość św. Jana Chrzciciela zapraszamy na msze świętą.

W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała zapraszamy na msze św. o godz. 7:00 i 18, po każdej mszy św. poświęcenie wianków.

Zaproszenie od Ojców Pasjonistów: uroczyste zakończenie Oktawy Bożego Ciała z poświęceniem wianków, z udziałem ks. bpa Wojciecha Osiala odbędzie w czwartek, 27 czerwca, o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych wiernych.

Siostry Misjonarki zapraszają na odpust ku czci Krwi Chrystusa, który odbędzie się w przyszłą niedzielę. Rozpoczęcie o godz. 10:00 Mszą św. Szczegóły na plakacie w gablocie.

Dziękujemy za dar przyjęcia Matki Bożej w Kopi cudownego obrazu mieszkańcom bloku. Kazimierza Wielkiego 17 i złożoną ofiarę w wysokości 950 zł. Msza św. dziękczynna w dniu 28/07/2019 o godz. 10:30.

Dziękujemy za dar przyjęcia Matki Bożej w Kopi cudownego obrazu mieszkańcom bloku. Kazimierza Wielkiego 21 złożoną ofiarę w wysokości 1340 zł. Msza św. dziękczynna w dniu 30/06/2019 o godz. 12:00.
Od 1 lipca do 31 sierpnia nastąpi zmiana godzin mszy świętych; w dzień powszedni o godz. 18:00; w niedziele o godz. 7:00; 9:00; 10:30; 17:00.

Ksiądz Piotr zaprasza na pielgrzymkę do Słowacja-Armenia-Węgry w terminie 25-31/07/2019.

Realizując projekt „Jesteśmy Młodzi i Piękni Bogactwem Naszego Regionu”, Parafia p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Rawie Mazowieckiej zaprasza dzieci z naszego miasta i powiatu na półkolonie. Zaplanowany został jeden turnus od 1 do 29 sierpnia 2019 roku. Oferta skierowana jest do uczniów szkół podstawowych klas III – VIII. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-14:00 w trzech grupach wiekowych.

Katolickie Liceum prowadzi nabór do I klas. Serdecznie zapraszamy wnioski można składać do wtorku włącznie.

Dzieciom. Młodzieży rodzicom, nauczycielom i naszym parafianom i gościom życzymy dobrych i pięknych wakacji przeżytych razem z Bogiem.

Wróć do strony głównej