Categories Ogłoszenia

ŚWIĘTEJ RODZINY. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26/XII/2021

  • Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy pomagali przy dekorowaniu szopki i kaplicy na święta. Składamy Serdeczne Bóg zapłać. Słowa Podziękowanie kieruję do Pani Haliny Biernackiej, która ofiarowała przez siebie wykonane bombki do dekoracji bożonarodzeniowej.
  • W piątek ostatni dzień roku kalendarzowego, podczas uroczystego nabożeństwa ze śpiewem hymnu Ciebie, Boga, wysławiamy o godz. 17:00 chcemy wspólnie przepraszać Boga za popełnione grzechy i dziękować za otrzymane łaski i prosić o Boże błogosławieństwo na nowy rok . Serdecznie zapraszamy.
  • W sobotę Nowy Rok, Międzynarodowy Dzień Modlitwy o pokój i Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte będą sprawowane w porządku 9:00; 10:30; 12:00; 17:00.
  • W piątek nie ma wystawienia Najświętszego sakramentu po mszy św. wieczornej.
  • W pierwszą sobotę miesiąca chcemy uczcić Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny nabożeństwem I soboty o godz. 19:00.
  • Wizyta kolędowa podobnie jak w zeszłym roku będzie w sposób hybrydowy: Zapraszamy na mszę świętą do kaplicy na godz. 18:00 wyznaczone wioski bloki i ulicę na dany dzień. Podczas Mszy św. będziemy się modlili za rodziny, na koniec mszy św. otrzymają specjalne błogosławieństwo oraz otrzymamy obrazki, modlitwę do odmówienia w domu i wodę święconą do pokropienia mieszkania. Wizyta duszpasterska indywidualna będzie mogła odbyć się w domu z danego bloku lub ulicy w danym dniu po wcześniejszym ustaleniu, w zakrystii, przez telefon lub mailowo nie w później niż jeden dzień przed wyznaczonym terminem. W tym dniu będzie można złożyć ofiarę, która posłuży na funkcjonowanie parafii – budowę kościoła. Dziękujemy Wszystkim, którzy, zechcą z nami się modlić. Serdecznie zapraszamy.

 

Wizyta Duszpasterska

Wtorek 28/12/2021

18:00

Julianów

Środa 29/12/2021

18:00

Żydomice

Czwartek 30/12/2021

18:00

Konopnica

 

Wróć do strony głównej