Categories Ogłoszenia

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12/01/2020

  • W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Już dzisiaj zachęcamy do modlitwy w intencjach ludzi, którzy z różnych powodów opuścili swój rodzinny kraj i szukają lepszego życia na obcej ziemi.
  • Za nami już VII ORSZAK TRZECH KRÓLI składamy serdeczne podziękowanie za okazaną życzliwość w realizacji tego przedsięwzięcia. Dziękuje Księdzu Grzegorzowi Cieślakowi, księdzu Pawłowi Olszewskiemu, ojcu Jerzemu Chrzanowskiemu wraz z dziećmi wraz z kapłanami i siostrami, komitetowi organizacyjnemu: Irenie Wiśniewskiej, Zofii Adamczyk, Urszuli Czarneckiej, Urszuli i Robertowi Fedorowicz; Jarosławowi Cichockiemu, , Sławomirowi Sypuła. Burmistrzowi Miasta Rawa Mazowiecka z podległymi jednostkami. Straży Miejskiej, Policji, Ochotniczej Straży Pożarnej z Konopnicy. Zespołom śpiewającym: scholi parafialnej, Rawskim Skautom Europy. Mirosławowi Kowalskiemu za dar Trzech Króli. Dziękuje dyrektorom wraz ze społecznościom szkół podstawowych z Miasta Rawa Mazowiecka, Konopnicy i naszego “Rawskiego Katolika”. Dziękujemy lokalnym mediom. Wszystkim, którzy z nami świętowali Wielkie Bóg Zapłać.
  • Prosimy o wypłatę na koncert noworoczny zostały jeszcze 7 miejsc.
  • W dniu 18/01/2020 – sobota w godz. 10:00 – 14:00 w Szkole Podstawowej nr 4 odbędzie się możliwość oddania krwi dla Mirosława Męciny, który walczy z białaczką. Serdecznie zapaszmy do podzielenia się tym drogocennym darem z drugim człowiekiem.
  • W piątek po mszy św wieczornej nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła.
  • Dziękujemy za wizytę duszpasterską za zaproszenie na posiłek i wspólnie spędzony czas. Podziękowanie kierujemy także do tych, którzy składają deklaracje na budowę kościoła.
  • W zeszłym tygodniu odprowadziliśmy do wieczności Ś/P Tadeusza Żuchowskiego z bl. Kazimierza Wielkiego 9 i Stefana Janiszewskiego z Konopnicy. Polecamy ich miłosierdziu bożemu.
Wróć do strony głównej