Categories Ogłoszenia

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20 listopada 2022

1/ W dniu dzisiejszym przeżywamy radość odpustu naszej parafii wszystkim dziękujemy za udział w rekolekcjach i dzisiejszej mszy świętej.

2/ Słowa podziękowania kierujemy do o. Józefa Zwolińskiego za wygłoszone do nas Słowo Boże podczas dorocznych rekolekcji. Za okazane dobro i wygłoszone Słowo Boże składamy Bóg zapłać.

3/ Dzisiaj podczas mszy św. o godz. 12:00 zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny. Od poniedziałku w naszym imieniu Pan Sławomir Sypuła zaniesie opłatki do naszych domów.

4/ Do końca listopada zapraszamy codziennie do wspólnej modlitwy z wypominkami za zmarłych 30 minut przed mszą świętą wieczorną.

5/ W przyszłą niedziele taca będzie przeznaczona na nasze Seminarium Duchowne w Łowiczu.

6/ Za tydzień rozpoczyna się nowy rok liturgiczny i okres Adwentu – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

7/ Za tydzień, w niedzielę 27 listopada, odbędzie się zbiórka na opłatę za turnus rehabilitacyjny dla Mirosława Ferensztajn, znanego w Rawie jako Misiek. Aktualnie przebywa on na turnusie rehabilitacyjnym w Mysłowicach. Wyjechał tam pod troskliwą opieką siostry Wandy. Mimo wcześniej zbiórki, brakuje na opłatę jeszcze koło 6000 zł. Dziękujemy tym, którzy już wsparli przelewami na konto fundacji SEDEKA. Prosimy o datki w niedzielę.
Za każdą kwotę, serdeczne Bóg zapłać-

Odeszła do Domu Pana…

W zeszłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła Ewa Porczyk z Konopnicy 94. Wieczny odpoczynek.

 

Wróć do strony głównej