Categories Ogłoszenia

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17/07/2022

1. Pamiętajmy o właściwym wykorzystaniu podarowanego nam czasu wakacji.

2. Spotkanie organizacyjne przed Łowicką Pieszą Pielgrzymką Młodzieżową na Jasną Górę dla Grupy Brązowej odbędzie się 22 lipca (piątek) o godzinie 19:00 w kościele parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej. Zapisy na Łowicką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w kancelarii parafialnej parafii N.P.N.M.P. w godz. 16:00-18:00 oraz przez formularz internetowy. Szczegółowe informacje na plakacie w tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej www.lppm.pl i Facebooku @pielgrzymka.lowicka. Serdecznie zapraszamy do tych wyjątkowych rekolekcji w drodze.

3. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. odbędzie poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa patrona pojazdów.

4. W przyszła niedzielę będziemy obchodzili II Światowy Dzień dziadków i osób starszych. Zapraszamy w sposób szczególny na msze św. o godz. 10:30. Będziemy się modlić za osoby starsze.

5. W piątek święto św. Marii Magdaleny w sobotę święto św. Brygidy patronki Europy.

4. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie przeprowadzona w dniach 18 lica – 08 sierpnia. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii oraz naszym rodakom, którzy pozostali na wschodzie (Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie). Zapraszamy do włączenia się w to szlachetne dzieło, Ci którzy z parafian nie mogą przynieść zużytego sprzętu, mogą ofiarować symboliczną cegiełkę wpłacając na konto Zgromadzenia Sióstr MB Loretańskiej. Nr konta na stronie internetowej ww.pro-missio.org.. sprzęt pozostawiamy przy dzwonnicy. Więcej informacji o sprzęcie na stronie parafii i w gablotach.

 

Wróć do strony głównej