Categories Ogłoszenia

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA. OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10/09/2023

  1. / W środę o godz. 21:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie i procesję światła. W tym dniu nie ma różańca świętego o godz. 17:15

2. / W nadchodzący czwartek, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zachęcam do licznego udziału w świątecznej Mszy Świętej o godz. 7:00 i 18:00.

3. / W piątek, 15 września, przypada wspomnienie liturgiczne – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Uczmy się od Niej wiary, nawet wtedy, gdy dotyka nas potęga zła.

4. / W piątek wspólnota Świętego Michała Archanioła zaprasza na wspólne czuwanie po mszy św. wieczornej

5. / W przyszła niedzielę obchodzimy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

6. / W najbliższą niedzielę rozpoczną się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców oraz Tydzień Wychowania.

7. / W sobotę (23 września) z parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej („Duży kościół”) wyruszy po Mszy św. o godz. 7.00 piesza pielgrzymka do sanktuarium św. Rodziny
w Studziannej. Udamy się stałą trasą przez Rzeczycę. Msza św. odpustowa w Sanktuarium św. Michała Archanioła będzie o godz. 18.30, a potem wracamy autokarami do Rawy Mazowieckiej. Zapisy w kancelarii.

8. / Burmistrz miasta Piotr Irla oraz dyrektor Miejskiego Domu Kultury Grzegorz Klimczak zapraszają na 18. edycję Rawskich Dni Muzyki Klasycznej, w ramach której odbędą się dwa koncerty – 23.09. o gdoz:18.00 w MDK-u koncert ZAKOCHAJ SIĘ W OPERETCE, a w niedzielę 24.09
o godz:19.00 w kościele pw. NPNMP koncert AVE MARIA PRZEZ WIEKI. Bilet na koncert sobotni są do nabycia w kasie MDK lub przez Internet, wejście na koncert niedzielny w kościele NPNMP jest bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy.

Odeszli do Domu Pana…

W tym tygodniu odeszli do wieczności: Ś/P Waldemar Kwiecień z bł. Kazimierza Wielkiego 22.Pogrzeb odbędzie się w czwartek o godz. 14:00.

Ś/P Ireneusz Błądek z bl. Jana Sobieskiego 16.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

 

 

Wróć do strony głównej