Categories Ogłoszenia

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30/10/2022

-/ Zapraszamy jutro na ostanie nabożeństwo różańcowe o godz. 17:15 a dziś godz. 16:15.

-/ Zapraszamy jutro na Noc Świętych, która rozpocznie się o godz. 18:30 w klasztorze ojców pasjonistów a zakończy się w grodzie dialogu w parafii NPNMP.

-/ We wtorek, 1 listopada, będziemy obchodzić uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek mszy św. godz. 7:00; 9:00 i 10:30. W tym dniu nie ma mszy św. o godz. 17:00.

-/ Uroczystości na cmentarzu rozpoczną się mszą świętą o godz. 12:00 w kaplicy pogrzebowej, po której nastąpi procesja po cmentarzu i modlitwa za zamarłych.

-/ W środę, 2 listopada, przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym dniu modlimy się za tych, którzy poprzedzili nas w drodze do wieczności. Msze święte o godz. 7:00 i 18:00

-/ Od 2 listopada przez cały miesiąc modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Nabożeństwo za zmarłych odprawiane będzie o godz. 17:30 w niedzielę o 16:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

-/ W zakrystii przyjmujemy na wypominki, jak również można zabrać kartkę od ministrantów, wypisać zmarłych i przynieść do zakrystii.

-/ Od 1 do 8 listopada, każdorazowo odwiedzając cmentarz i odmawiając modlitwę za zmarłych, możemy uzyskać dla nich odpust zupełny, czyli darowanie doczesnej kary za grzechy odpuszczone już co do winy.
Dla zyskania odpustu należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, wzbudzić akt wyzbycia się jakiegokolwiek przywiązania do grzechu oraz pomodlić się w intencjach papieskich. Nie zaniedbujmy tej pobożnej praktyki – dzięki niej możemy pomóc tym, którzy nas poprzedzili w drodze do domu Ojca.

-/ Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie. Zapisy w zakrystii.

Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:

-/ W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

Ks. Paweł Komunie św. zaniesie w czwartek od godz. 10:00

-/ I piątek komunie św. ks. Konrad zaniesie od godz. 7:45. Spowiedź od godz. 17:00.

Nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła po mszy św. Wieczornej.

-/ I Sobota miesiąca nabożeństwo o godz. 19:00

Odeszła do Domu Pana…

-/ W zeszłym tygodniu odprowadziliśmy do wieczności Ś/P Anastazję Gromek z Żydomic 18.

 

Wróć do strony głównej