Categories Ogłoszenia

II NIEDZIELA ZWYKŁA OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19/01/2020

1. Dobiegają końca tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za chwile wspólnej modlitwy, budujące świadectwo wiary, serdeczne przyjęcie oraz złożone ofiary i wsparcie finansowe na budowę kościoła. Wszystkich, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragną zaprosić kapłana do swoich domów, prosimy o kontakt z biurem parafialnym.

2. W wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenie i zapraszamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków podczas Mszy Świętych wieczornych o godz. 18:00.

3. Zwracam się z nietypową prośbą. Chcielibyśmy zaprosić Dzieci Fatimskie do naszego domu. Czy byłaby taka możliwość? Nasza prośba jest nietypowa z kilku powodów. Dzieci Fatimskie odwiedziły nas w maju ubiegłego roku dzięki ks. Rafałowi . Wtedy to modliliśmy się o dar macierzyństwa i ojcostwa, prosząc Dzieci o dzieci, Pan Bóg nas wysłuchał i aktualnie jestem czwartym miesiącu ciąży. Nie znamy jeszcze płci, ale nasze Dziecko będzie miało patrona z Dzieci Fatimskich. Wczoraj otrzymaliśmy meila o następującej treści Radośnie informujemy, że „Dziecię nam się narodziło” w wigilię Objawienia Pańskiego. Nadaliśmy jej imię Łucja, bo Hiacyntę i Franciszka już mamy ;-). Cieszymy się, że relikwie Dzieci Fatimskim ciągle są z nami, ale w każdej chwili możemy je przywieźć do Rawy.

 

Wróć do strony głównej