Categories Ogłoszenia

IX NIEDZIELA ZWYKŁA. OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02/06/2024

1./ Dzisiaj przeżywamy ustanowiony kilka lat temu w Kościele w Polsce Dzień Dziękczynienia. Dziękujemy Bożej Opatrzności za opiekę nad naszym narodem. Puszka na świątynie Opatrzności Bożej.

2. / Do czwartku włącznie zapraszamy na nieszpory eucharystyczne dziś o godz. 15:30 a od jutra o 17:30.

3. /W czwartek zakończenie dawnej Oktawy Bożego Ciała zapraszamy na msze św. o godz. 7:00 i 18:00 podczas których na zakończenie mszy św. poświęcimy wianki.

4. /W czwartek Ojcowie pasjoniści zapraszają na uroczyste zakończenie Oktawy Bożego Ciała z procesją do czterech ołtarzy. Mszy świętej o godz. 17:00 będzie przewodniczył Administrator Apostolski Ksiądz Biskup Wojciech Osial.

5./ W czwartek modlimy się o powołanie kapłańskie i zakonne z okazji I czwartku miesiąca.

6./ W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu będziemy modlić się o uświęcenie kapłanów. Msze Święte będziemy sprawować o godz. 7:00 i 18:00.
Ze względu na uroczystość nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7./ W pierwszy piątek miesiąca udamy się do chorych od godz. 7:45. Nabożeństwo do św. Michała Archanioła po mszy św. wieczornej

8./ Od piątku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17:40

9./ W sobotę będziemy wspominać Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, niepodzielnie zjednoczone z Sercem Jej Syna.

10./ W przyszłą Niedzielę po mszy świętej wieczornej o godz. 16:00 odbędzie się montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 z okazji Dnia Rodziny. Serdecznie zapraszamy.

11./ W przyszłą i następną niedzielę ministranci zbierają pieniądze na wyjazd związany z mistrzostwami sportowymi służby liturgicznej

12./ Księdzu Łukaszowi składamy najlepsze życzenia Bożego Błogosławieństwa z okazji 6 rocznicy święceń kapłańskich

 

Wróć do strony głównej