Categories Ogłoszenia

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12/06/2022

1. Dzisiaj, przeżywamy uroczystość Trójcy Przenajświętszej i ze szczególną czcią Kościół wypowiada modlitwę: „Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu…”.

2. W poniedziałek 13 dzień miesiąca serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie z procesją światła.

3. Rocznica I Komunii Świętej odbędzie się w Boże Ciało o godz. 9:00. Spowiedź dzieci rocznicowych we wtorek od godz. 16:00. Rodziców prosimy o udekorowanie ołtarza w kaplicy.

4. W najbliższy czwartek, 16 czerwca, będziemy celebrować Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Udział w tej procesji jest publicznym wyznaniem wiary. Przygotujmy cztery ołtarze, udekorujmy nasz parafialny wieczernik i nasze domy.

5. Serdecznie zapraszam do udziału w procesji: służbę liturgiczną, dzieci i bielanki do sypania kwiatków i niesienia poduszek, Ochotniczą Straż Pożarną z Konopnicy, osoby do niesienia chorągwi i feretronów. Proszę o udekorowanie Ołtarzy według istniejącego już zwyczaju. Straż Pożarną
z Konopnicy prosimy o przywiezienie brzózek.

6. W Boże Ciało Msze Święte o godz. 7:00; 9:00. Uroczysta procesja ulicami naszej parafii wyruszy z kaplicy po Mszy Świętej o godz. 9:00.

7. Od piątku do czwartku włącznie zapraszamy na Nieszpory Eucharystyczne codziennie pół godziny przed mszą świętą wieczorną.

8. W piątek po mszy świętej wieczornej, adoracja prowadzona przez Zastęp Świętego Michała Archanioła.

Odszedł do Domu Pana…

Do wieczności z naszej parafii odszedł Waldemar Sawicki z bloku Kazimierza Wielkiego 16. Jego i naszych bliskich polecamy Miłosierdziu Bożemu.

 

Wróć do strony głównej