Categories Z życia parafii

Nasza parafia ma już 10 lat. Zachęcamy do wspólnej modlitwy

W tym roku obchodzimy piękny jubileusz powołania przez E.J. Ks. Bp. Andrzeja Franciszka Dziubę do życia naszej wspólnoty parafialnej. Z tej okazji dziś (21.11) o godz. 15 odbędzie się msza św. jubileuszowa za dar dziesięciolecia parafii. Jutro (22.11) zapraszamy na Mszę Świętą Odpustową, której przewodniczył będzie Ks. Bp. Wojciech Osial.

W tym roku, ze względu na panującą pandemię i wprowadzone przez władze państwowe ograniczenia oraz restrykcje, obchody naszego jubileuszu są niezwykle skromne. Mamy jednak nadzieję, nieco bardziej uroczyście będziemy mogli świętować kolejne nasze rocznice i jubileusze.

W czasie tych 10 lat Pan powołał do wieczności 336 naszych parafian. Do naszej wspólnoty parafialnej i wielkiej rodziny dzieci Bożych, poprzez sakrament chrztu św. przyjęliśmy 585 osób. W naszej kaplicy niemal 40 par wstąpiło w święty związek małżeński.

Jutro na naszej stronie internetowej opublikujemy kilka migawek fotograficznych, przedstawiających najważniejsze wydarzenia z naszej parafii.

Zapraszamy do udziału we Mszach Świętych sprawowanych w naszej kaplicy – zarówno w tradycyjnej formie jak i łącząc się z nami w modlitwie za pośrednictwem transmisji on-line na naszej stronie internetowej.

Prosimy Boga o dar błogosławieństwa na dalsze lata funkcjonowania naszej wspólnoty parafialnej.

 

Wróć do strony głównej