Categories Z życia parafii

Serdeczne podziękowania

Z głębi serca dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowanie Orszaku Trzech Króli.

Zobacz zdjęcia z Orszaku tutaj>>>

Parafiom Rawskim wraz z proboszczami, kapłanami i zaangażowanymi wiernymi, pracownikom naszej parafii, Siostrom Misjonarkom Krwi Chrystusa, katechetom, Panu Piotrowi Irla Burmistrzowi Miasta Rawa Mazowiecka za podjęcie organizacji Orszaku wraz ze współpracownikami i podległymi jednostkami Miasta Rawa Mazowiecka, służbom porządkowym: Komendzie Powiatowej Policji, Straży Miejskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej w Konopnicy, Stowarzyszeniu Oddziału Wydzielonego majora Hubala za dar Królów wraz z Końmi.

Podziękowanie kieruję do dyrektorów, nauczycieli, katechetów, pracowników a w sposób szczególny do dzieci i młodzieży ich rodziców przedszkoli, szkół podstawowych, naszego „Katolika”, w sposób szczególny nauczycielom, pracownikom za zaangażowanie się w tworzenie tego dzieła. Wielkie podziękowanie dla Skautów Europy naszych Rawskich Harcerzy, zespołom muzycznym Cymbarka i Wesołej Farajnie z Cielądza.

W sposób szczególny z głębi serca dziękuję Jarosławowi Cichockiemu, Robertowi Fedorowicz, Sławomirowi Sypuła. Dziękuję wszystkim uczestnikom Ulicznych Jasełek w naszym mieście.

Niech Narodzony Chrystus Wam Błogosławi.

Wszystkim za Wszystko dziękuję.

Ks. Konrad Świstak

Proboszcz parafii pw. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Rawie Mazowieckiej

 

Wróć do strony głównej