Categories Ogłoszenia

ŚWIĘTEJ RODZINY OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27/XII/2020

  • Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy pomagali przy dekorowaniu szopki i kaplicy na święta. Składamy Serdeczne Bóg zapłać.
  • W czwartek ostatni dzień roku kalendarzowego, podczas uroczystego nabożeństwa ze śpiewem hymnu Ciebie, Boga, wysławiamy o godz. 17:00 chcemy wspólnie przepraszać Pana Boga za popełnione grzechy i dziękować za otrzymane łaski i prosić o Boże błogosławieństwo na nowy rok . Serdecznie zapraszamy.
  • W piątek Nowy Rok, Międzynarodowy Dzień Modlitwy o pokój i Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte będą sprawowane w porządku 9:00; 10:30; 12:00; 17:00.
  • Ze względu iż pierwszy piątek wypada w nowy rok komunię świętą zaniesiemy w czwartek tj. 31 grudnia od godz. 7:45.
  • W I piątek nie ma wystawienia Najświętszego sakramentu po mszy św. wieczornej. Wystawienie najświętszego sakramentu od godz. 16:00, które rozpoczniemy koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • W pierwszą sobotę miesiąca chcemy uczcić Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny nabożeństwem I soboty o godz. 19:00.

 

Jak już wcześniej informowaliśmy przebieg kolędy będzie następujący: Zapraszamy na mszę świętą do kaplicy na godz. 18:00 wyznaczone bloki i ulicę na dany dzień. Podczas Mszy św. będziemy się modlili za rodziny, na koniec mszy św. otrzymają specjalne błogosławieństwo oraz otrzymamy obrazki kolędowe, modlitwę do odmówienia w domu i wodę święconą do pokropienia mieszkania. Wizyta duszpasterska indywidualna będzie mogła odbyć się w domu z danego bloku lub ulicy w danym dniu po wcześniejszym ustaleniu, w zakrystii, przez telefon lub mailowo nie w później niż jeden dzień przed wyznaczonym terminem. W tym dniu będzie można złożyć ofiarę na tacę, która posłuży na funkcjonowanie parafii – budowę kościoła. Dziękujemy Wszystkim, którzy, zechcą z nami się modlić w tym trudnym dla nas czasie.

Wizyta Duszpasterska

Środa 30/12/2020

godz. 18:00

ulice: Mszczonowska, Chrobrego, Batorego

sobota 02/01/2021

godz. 18:00

ul. Jana Sobieskiego – domki.

 

Wróć do strony głównej