Categories Ogłoszenia

V NIEDZIELA ZWYKŁA. OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04/02/2024r.

1./ Z całego serca dziękujemy za przepiękną wizytę duszpasterską dzięki, której mogliśmy razem z wami się modlić, przeżywać doświadczenia rodzinne i parafialne. To był piękny czas.
Za wszystko to jest dar serca jaki został złożony, poświęcony czas, ofiarowaną gościnność mówimy Bóg zapłać. Osoby, które pragną przyjąć księdza z wizytą duszpasterską ponieważ nie były wyznaczonym terminie prosimy o kontakt w zakrystii.

2./ W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Na uroczystą Mszę Świętą z udzieleniem sakramentu chorych zapraszamy o godz. 12: Zachęcamy rodziny, aby pomogły chorym i starszym krewnym w dotarciu do świątyni.

3./ W wielkim poście w naszej parafii odbędą się nauki przedmałżeńskie osoby chętne prosimy o zapisywanie się w zakrystii.

Odeszli do Domu Pana…

W minionym tygodniu odeszli do wieczności Ś/P. Piotr Matyszczak z bl. Jana Sobieskiego 2 i Jerzy Lisowski z bl. Polecamy Ich miłosierdziu Bożemu . Wieczny odpoczynek…

W tym tygodniu patronują nam:

5 II – św. Agata (ok. 235-251), dziewica i męczennica z Katanii na Sycylii, patronka kobiet karmiących i w chorobach piersi.

 

Wróć do strony głównej