Categories Ogłoszenia

VI NIEDZIELA ZWYKŁA OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16/02/2020

  • 21 lutego przypada I rocznica śmierci Bp. Alojzego Orszulika, pierwszego Biskupa Łowickiego. Pamiętajmy w tym dniu, w naszych modlitwach o śp. ks. Bp Alojzym.
  • Dnia 21.02.20 wypada trzeci piątek miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Św. Michała po mszy św. wieczornej.
  • Ksiądz Dziekan informuje i zaprasza w najbliższą sobotę, 22 lutego w godz. 9:30–13:30 odbędą się w Rawie Maz. w kawiarence przy “Dużym kościele” warsztaty nt. „jak rozmawiać z dziećmi o seksualności”. Poprowadzą je specjaliści z Łodzi, Magdalena i Piotr Ogrodowczyk. Zachęcamy do zdobycia cennego doświadczenia rodziców, małżonków, narzeczonych. Zapisy telefoniczne.
  • Firma „SZKOLTEX” zaprasza na szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w dniu 24 lutego do SP w Pukininie o godz. 10. 30. Szkolenie zakończone jest zaświadczeniem ważnym na 5 lat. Bliższe informacje w gablocie.
  • Ojcowie Pasjoniści zapraszają na spotkanie z Maćkiem Kozłowskim, który opowie o swojej pielgrzymce do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela. Spotkanie odbędzie się w dniu 23 lutego o godz. 19.30.
  • W dniach 26-29.06. 2020 planowana jest pielgrzymka do Wilna. W planie zwiedzamy Kowno, Wilno, Troki. Koszt pielgrzymki 690 zł + 10 euro. W cenę wliczone są 3 noclegi w hotelu 3 gwiazdkowym, posiłki, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opieka pilota, ubezpieczenie, przewodnik. Zapisy u ks. Pawła do 19 kwietnia. Przy zapisie podajemy Imię, Nazwisko, nr telefonu, pesel potrzebny do ubezpieczenia i wpłacamy zaliczkę w kwocie 300 zł. Bliższe informacje, tj. plan pielgrzymki wywieszony jest
    w gablocie.
  • Burmistrz Miasta, Piotr Irla, zaprasza na koncert „Viva Santana” który odbędzie się 8 marca 2020 w sali widowiskowej MDK-U. Koncert dedykowany jest wszystkim Rawiankom w dniu ich święta. Bilety w cenie 20 zł można nabyć w kasie.
Wróć do strony głównej