Categories Ogłoszenia

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA. WNIEPOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 12/05/2024

1/ Dziś przeżywamy radość Wniebowstąpienia Pańskiego i z nadzieją patrzymy w niebo podążając drogą naszego życia.

2/ Jutro 13 maja rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie, uroczysta msza św.o godz. 20:00, po której nastąpi nabożeństwo fatimskie. Przynieśmy ze sobą świece. W tym dniu nabożeństwo majowe o godz. 19:45.

3/ We wtorek obchodzimy święto św. Macieja Apostoła.

4/ W czwartek święto św. Andrzeja Boboli patrona Polski.

5/ W sobotę o godz. 10:00 i 12:00 odbędzie się uroczystość I Komunii Świętej dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4. Spowiedź dzieci komunijnych w czwartek po mszy św. wieczornej.

6/ W najbliższy piątek nie ma wystawienia Najświętszego Sakramentu po mszy św. wieczornej.

7/ W następną niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego tak zwane „Zielone Świątki”

8/ W przyszłą niedzielę puszka na KUL.

9/ W dniu 1 czerwca organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy na XII ogólnopolski zjazd wspólnot różańcowych. Zapisy w zakrystii do 20 maja.

10/ Nabożeństwo majowe i nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w kaplicy dziś o godz. 15:30 w dzień powszedni o godz. 17:30 z wyjątkiem poniedziałku.

11/ Wszystkim ósmoklasistom życzymy mocy Ducha Świętego i powodzenia na egzaminach.

12/ Miejski Dom Kultury oraz Muzeum Ziemi Rawskiej zapraszają do udziału w koncercie W RYTMIE TANGA, WALCA I …., który odbędzie się w środę 15.05.2024r. o godzinie 18.00 w JATKACH MIEJSKICH przy ulicy Mickiewicza. Znane i lubiane utwory usłyszymy w opracowaniu na akordeon, skrzypce i kontrabas. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

 

Wróć do strony głównej