Categories Ogłoszenia

XI NIEDZIELA ZWYKŁA. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18/06/2023

1/ Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusa o godz. 17:40 w niedziele o 16:40.

2/ W dniu 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o swoje rodziny.

3/ W sobotę, 24 czerwca uroczystość – Narodzenie św. Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Jezusowi Chrystusowi. Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00.

4/ Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominam dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, aby było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty z Bogiem czas. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji. Msza dziękczynna za dar roku szkolnego i potrzebne łaski
na wakacje w najbliższy czwartek o godz. 18:00.

5/ W niedzielę Siostry Misjonarki Krwi Chrystusa na Chrustach zapraszają na doroczny odpust połączony ze świętowaniem rodzinnym. Uroczystości rozpoczynają się o godz. 10:00.

6/ W przyszłą niedzielę o godz. 12:00 zapraszamy na mszę św. dziękczynną za cztery lata posługi ks. Pawła w naszej wspólnocie parafialnej. Pragniemy podziękować za wspólny czas i owocną pracę.

7/ Dziękujemy naszej parafiance za ofiarowane storczyki do ołtarza.

Odeszli do Domu Pana…

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Ś/P Marianna Janiak i Ziemowit Głuszcz z Kazimierza Wielkiego 36. Wieczny odpoczynek…

 

Wróć do strony głównej