Categories Ogłoszenia

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26/06/2022

1. Ponieważ stoimy u progu wakacji, warto dziś przypomnieć, że nie jest to czas wolny od Pana Boga i obowiązków religijnych. Zatem także podczas urlopów mamy obowiązek udziału w niedzielnej Mszy Świętej, nie zapominamy o osobistej modlitwie, korzystamy z sakramentu pokuty i pojednania.

2. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W czwartek zapraszamy na ostanie nabożeństwo czerwcowe. Dziś nabożeństwo o godz. 16:40 w dniu powszednim do piątku włącznie o godz. 17:40.

3. W środę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła w naszej kaplicy Msze Święte będą sprawowane według porządku dnia powszedniego. Ofiary zebrane w tym dniu przeznaczone są na utrzymanie Stolicy Apostolskiej.

4. W tym tygodniu I przypadają:

– I piątek miesiąca do chorych udamy się od godz. 7:45, spowiedź od godz. 17:30. Po mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Michała archanioła.

– I sobota miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 19:00.

5. Rozpoczął się czas wakacji pragniemy poinformować o zmianie godzin mszy św.: dzień powszedni godz. 18:00; Niedziela godz. 7:00; 9:00; 10:30; 17:00. Sakramentu pokuty i pojednania udzielamy przed mszą św.

Odeszli do Domu Pana…

W zeszłym tygodniu odprowadziliśmy do wieczności Ś/P Halinę Idzikowska z bl. Batorego 7; Genowefę Kryczka z bl. Kazimierza wielkiego 13.

Wieczny Odpoczynek…

 

Wróć do strony głównej