Categories Ogłoszenia

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05/09/2021

· Podczas mszy św. o godz. 12:00 rozpoczniemy uroczyście nowy rok szkolny i katechetyczny na zakończenie mszy poświęcimy tornistry i Przybory szkolne.

· Dziś po mszach o godz. 9:00 i 10:30 będzie można wesprzeć ofiarą leczenie Zosi Bigos za słodki upominek.

· W środę obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny tzw. Matki Bożej Siewnej. Wszystkim rolnikom wypraszamy potrzebne łaski na czas obecnych prac polowych.

· W najbliższą niedzielę po mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie tylko dla rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej.

· Sołtys i mieszkańcy wsi Julianów zapraszają na festyn z okazji 100-lecia Julianowa. Uroczystość rozpocznie się mszą świętą o godz. 15:00 w dniu 11 września na placu wiejskim.

· W przyszłą niedzielę przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu oraz rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

· Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszają 10 września 2021 do Altany w Parku Miejskim, gdzie odbędzie się Rawski Dzień Trzeźwości. Więcej informacji w gablocie i na stronie parafii.

 

Wróć do strony głównej