Categories Ogłoszenia

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA. OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17/09/2023

1./ Jutro obchodzimy święto świętego Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży. Polecajmy ich naszej modlitewnej pamięci.

2./ W czwartek święto świętego Mateusza apostoła i ewangelisty

3./ W piątek, 15 września, przypada wspomnienie liturgiczne – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Uczmy się od Niej wiary, nawet wtedy, gdy dotyka nas potęga zła.

4./ Dzieci komunijne wraz z rodzicami zapraszamy na msze święte o godz. 16:00

5./ Zapraszamy na nowennę przed Świętem św. Michała Archanioła. Nowenna rozpocznie się w dniu 20 września o godz. 17:30 i będzie odprawiana 30 minut przed mszą świętą wieczorną. W dniu 29 września po mszy św. wieczornej odbędzie się Droga Krzyżowa ze św. Michałem Archaniołem. W imieniu Zastępu św. Michała Archanioła serdecznie zapraszamy.

6./ Skauci zapraszają w swoje szeregi chłopców oraz mężczyzn w wieku od 9 do 25 lat. Trwałe wartości, proste metody.

7./ W sobotę (23 września) z parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Maz. (“Duży kościół”) wyruszy po Mszy św. o godz. 7.00 piesza pielgrzymka do sanktuarium sw. Rodziny w Studziannej. Udamy się stałą trasą przez Rzeczycę. Msza św. odpustowa w Sanktuarium św. Michała Archanioła będzie o godz. 18.30, a potem wracamy autokarami do Rawy Maz. Zapisy w kancelarii parafii w Rawie Maz.. Pielgrzymka ma charakter dekanalny.

8./ Już w najbliższą sobotę i niedzielę (23 i 24 września) zapraszamy na 18. edycję Rawskich Dni Muzyki Klasycznej.
W sobotę o godz:18.00 w sali widowiskowej MDK-u odbędzie się koncert ZAKOCHAJ SIĘ W OPERETCE,
a w niedzielę o godz:19.00 w “Dużym kościele” pw. NPNMP koncert AVE MARIA PRZEZ WIEKI.

 

 

 

Wróć do strony głównej