Categories Ogłoszenia

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23/09/2019

Dziś zapraszamy na piknik szkolno-parafialny, który rozpocznie się o godz. 14:30 ślubowaniem klas I po czym nastąpi musztra kadetów i pokaz tresury koni. Więcej informacji na stronie i w gablocie. Serdecznie zapraszamy.

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla i Przewodnicząca Rady Miasta Grażyna Dębska zapraszają na festyn Witaj przedszkolaku (przeniesiony za względu na pogodę z dnia 8.09), który odbędzie się na Hali Milenium w przyszłą niedzielę 29.09 w godz. 15:00-18:00.

Chrześcijańska formacja kobiet zaprasza na spotkania, które będą się odbywać w każdą II niedziele miesiąca w Kolegium Jezuickim. Więcej informacji w gablocie.

W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała z tej okazji zapraszamy w piątek na wspólna adoracje po mszy św. wieczornej, która poprowadzi Zastęp św. Michała Archanioła.

W najbliższy piątek o godz. 15:00 odbędzie się po raz kolejny akcja Koronka na ulicach miast. Serdecznie zapraszamy w sposób szczególny nasze wspólnoty do odmówienia koronki przy rondzie koło Netto.

Wyjazd na pielgrzymkę do Domaniewic nie odbędzie się ze względu na małą ilość miejsc.

Osoby zapisane do teatru Roma na sztukę Aida proszeni są o odbiór biletów. Trwają zapisy do teatru w Łodzi.

Kalendarze Diecezjalne na przyszły rok do nabycia w cenie 5 zł.

 

Samorządowa kampania wyborcza

 

Wróć do strony głównej