Categories Ogłoszenia

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15/11/2020

  • Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich.
  • W tym tygodniu w dniach 20-22 XI będziemy przeżywać 40-sto godzinne nabożeństwo i nasze doroczne rekolekcje parafialne. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania tego czasu w duchu modlitwy. Ze względu na obecną sytuację pandemii rekolekcje będziemy przeżywali sami. Porządek mszy świętych: Piątek godz. 7:00; 11:00; 18:00; Sobota 9:00 11:00; 15:00. W sobotę dzień spowiedzi spowiadamy godzinę przed każdą mszą święta. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek i sobotę o godz. 15:00. W czasie rekolekcji wystawienie Najświętszego Sakramentu po mszy świętej porannej do mszy świętej wieczornej. W najbliższy piątek nie ma adoracji po mszy wieczornej. Zapraszamy do indywidualnej modlitwy w ciągu dnia.
  • W sobotę, 21 listopada, w liturgii wspominamy Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu będziemy przeżywali 10 rocznicę erygowania naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na msze św. dziękczynną o godz. 15:00, która rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Podczas tej mszy świętej będziemy dziękowali, przepraszali i prosili o Boże błogosławieństwo dla całej naszej parafii. Uroczystości dziesięciolecia parafii zostały przełożone na dogodny nieokreślony czas abyśmy mogli wspólnie świętować piękny jubileusz.
  • Za tydzień w niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – odpust w naszej parafii. Msze święte jak w każdą niedzielę. Uroczysta suma – bez procesji pod przewodnictwem ks. bp Wojciecha Osiala o godz. 12:00.
  • Zachęcamy do wspólnej listopadowej modlitwy z wypominkami za zmarłych codziennie trzydzieści minut przed mszą świętą z wyjątkiem rekolekcji.
  • W zeszłym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin Ś/P Stanisław Jasiński z Żydomic. Pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 12:00. Polecamy Go miłosierdziu Bożemu.
Wróć do strony głównej