Categories Ogłoszenia

II NIEDZIELA ADWENTU. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04/12/2022

-/ Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Modlimy się w intencji naszych braci i sióstr, zwłaszcza z krajów dawnego Związku Sowieckiego. Po każdej Mszy Świętej można ich wesprzeć materialnie, wrzucając ofiary do puszek.

-/ We wtorek, 6 grudnia przypada wspomnienie św. Mikołaja, który jest patronem czynienia dobra i pomocy bliźniemu. Wszystkim życzymy by byli dobrymi nie tylko przy okazji św. Mikołaja.

-/ W czwartek, 8 grudnia przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 6:45 i 18:00. W tym dniu uroczystość odpustowa w ” Dużym Kościele”.

-/ W najbliższą niedzielę serdecznie zapraszamy na Uroczystą Mszę Świętą w intencji Solidarności, która odbędzie się w naszej kaplicy o godz. 12:00.

-/ Świece wigilijne do nabycia w kancelarii duża minimum 18 zł. Dochód przeznaczony na kolonie dla dzieci biednych z naszej diecezji.

-/ Przypominamy o Mszach Świętych roratnych codziennie o godz. 6:45 natomiast godzinki o godz. 6:20. Serdecznie zapraszamy do robienie gwiazdek przez dzieci.

-/ Młodzież Szkoły Podstawowej nr 4 rozprowadza sianko na stół wigilijny za złożone ofiary wesprze biedną rodzinę.

-/ Zapraszamy do akcji Torba Miłosierdzia. Produkty przynosimy do zakrystii do 16 grudnia.

-/ Dziękujemy za złożone ofiary w zeszłym tygodniu. Zebraliśmy 993 zł. W imieniu Państwa Ferensztajn składam serdeczne Bóg zapłać.

 

Wróć do strony głównej