Categories Ogłoszenia

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21/05/2023                                        

1.        Dziś przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W Kościele jest obchodzona Już od V wieku.

2.        Jutro obchodzimy 19. rocznicę konsekracji biskupiej naszego Ordynariusza. Polecajmy Go naszej modlitwie.

3.        Trawny na nowennie przed uroczystością  Zesłania Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy na modlitwę dziś o godz. 15:30 w dni powszednie godz. 17:30.

4.        W środę wspomnienie Matki Bożej Wspomożycielki wiernych i dzień modlitw za Kościół w Chinach.

5.        W piątek obchodzimy Dzień Mamy pamiętajmy w modlitwie za nasze mamy prosząc dla nich o boże błogosławieństwa a dla zmarłych wypraszajmy radość nieba.

6.        W sobotę w naszej parafii II grupa dzieci przystąpi do sakramentu Eucharystii polecamy ich i rodziców naszej modlitwie.

7.        W przyszłą niedzielę, 28 maja, przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego, tak zwane Zielone Świątki. Warto też pamiętać, że niedziela ta kończy okres Wielkanocy i że to ostatni moment, aby zadośćuczynić przykazaniu kościelnemu nakazującemu spowiedź i Komunię św. wielkanocną. W najbliższą niedzielę po mszy św. o godz. 16:00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do rocznicy I komunii świętej. Rocznica  odbędzie się w dniu 8 czerwca o godz. 9:00.

8.        Starosta Rawski wraz Samorządami Powiatu Rawskiego zwracają się z prośbą o złożenie podpisu w celu rozbudowy szpitala rawskiego. Podpisy można złożyć po wyjściu kaplicy.

9.        Dziękujemy za złożone ofiary z okazji I Komunii św. klasa III A 1100.Klasa IIIB 1100. Składamy serdeczne Bóg zapłać.

Wróć do strony głównej