Categories Ogłoszenia

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 9/10/2022

1. Przez cały październik z Matką Bożą trwamy na modlitwie różańcowej. Nabożeństwo odprawiamy w naszej kaplicy w dzień powszedni o godz. 17:15 w niedziele o 16:15. Wszystkich parafian serdecznie zapraszam!

2. Za tydzień wspominamy czterdziestą czwartą rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. W tym dniu obchodzimy Niedzielę Papieską po mszy będzie można złożyć ofiarę na ubogą młodzież, która pragnie się uczyć.

3. W czwartek 13-sty dzień miesiąca Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie o godz. 21:00. W tym dniu nie ma nabożeństwa różańcowego o godz. 17:15.

4. W czwartek przypada Uroczystość bł. Honorata Koźmińskiego patrona naszej diecezji. Serdecznie zapraszamy na mszę św. o godz. 18:00 aby wypraszać potrzebne łaski dla diecezji i każdego z nas.

5. W piątek, 14 października, będziemy pamiętali o nauczycielach i wychowawcach, którzy obchodzą swoje doroczne święto. To ich dzień – Dzień Edukacji Narodowej. Wspierajmy ich naszą życzliwością, a przede wszystkim płynącą z serca gorącą modlitwą.

6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie. Zapisy w zakrystii.

7. Prosimy odbierać bilety do Teatru.

8. Przyjmujemy na wypominki – naszą pamięć i modlitwę za zmarłych.

9. U ministrantów i w zakrystii można nabyć karteczki by wypisać zmarłych.

Odeszli do Domu Pana…

W zeszły tygodniu odprowadziliśmy do wieczności Ś/P Zbigniewa Olczak z Żydomic, Mariusza Bolek z Kazimierza Wielkiego 20.

 

Wróć do strony głównej