Categories Ogłoszenia

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11/10/2020

Dziś obchodzimy Dzień Papieski z tej okazji zbiórka na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wieczorem o godz. 21:00 czuwanie przed pomnikiem św. Jana Pawła II. Starosta Rawski i Dziekan Rawski zapraszają na koncert z okazji 100 rocznicy urodzin Jana Pawła, który odbędzie się w dniu 16/10/2020 w „Dużym Kościele” o godz. 19:00.

Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej zapraszamy dziś o godz. 16:15 a w dzień powszedni o godz. 17:15. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.

We wtorek Uroczystość bł. o. Honorata Patrona Diecezji.

We wtorek przypada 13 dzień miesiąca zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, o godz. 21:00. W tym dniu nie ma różańca o godz. 17:15.

Za tydzień obchodzimy Niedzielę misyjną, pamiętajmy o misjonarzach pracujących na całym świecie w naszych modlitwach. Możemy również wesprzeć ich ofiarami, które będą zbierane po każdej mszy św. do puszek.

W zakrystii przyjmujemy na wypominki i można również nabyć świece Caritasu na groby naszych bliskich w cenie 3 zł.

Odeszli do domu Pana…

W środę w „Dużym Kościele”o godz. 12:00 odbędzie się pogrzeb księdza Leszka Niewiadomskiego naszego rawskiego pustelnika. Polecamy Go miłosierdziu bożemu.

W zeszłym tygodniu odprowadziliśmy do wieczności Ś/P Tadeusza Niezgodę z Kazimierza Wielkiego 10. Polecamy Go miłosierdziu bożemu.

Zapowiedzi

Michał Jończyk par. NP NMP w Rawie Mazowieckiej i Katarzyna Supeł z par. tutejszej

Wróć do strony głównej