Categories Ogłoszenia

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13/11/2022

1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich

2. W tym tygodniu w dniach 18-20 XI będziemy przeżywać 40-sto godzinne nabożeństwo i nasze doroczne rekolekcje parafialne. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania tego czasu w duchu modlitwy.

Porządek mszy świętych:

Piątek godz. 7:00; 11:00; 18:00; Sobota 9:00 11:00; 17:00.

W sobotę dzień spowiedzi. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek i sobotę o godz. 15:00. W czasie rekolekcji wystawienie Najświętszego Sakramentu po mszy świętej porannej do mszy świętej wieczornej.
W najbliższy piątek nie ma adoracji po mszy wieczornej. Zapraszamy do indywidualnej modlitwy w ciągu dnia. Rekolekcje poprowadzi o, Józef Zwoliński proboszcz parafii z Cielądza. Serdecznie Zapraszamy do wspólnego przeżycia rekolekcji.

3. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – odpust w naszej parafii. Msze święte jak w każdą niedzielę. Uroczysta suma z procesja o godz. 12:00. Zapraszamy do przygotowania procesji przez poszczególne wspólnoty.

4. Zachęcamy do wspólnej listopadowej modlitwy z wypominkami za zmarłych codziennie trzydzieści minut przed mszą świętą z wyjątkiem rekolekcji.

5. W najbliższą bliższą sobotę zapraszamy na mszę św. ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

 

Wróć do strony głównej