Categories Ogłoszenia

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25/02/2024

1./ Dziś przeżywamy niedzielę misyjną. Pamiętajmy w modlitwie za tych którzy niosą ewangelię na krańce świata. Po mszy puszka na misje.

2./ Nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątek o godz. 17:30 i 19:15, Gorzkie żale w niedzielę o godz.15:00.

3./ Tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszej wspólnocie parafialnej odbędą się w dniach 21-23 marca.

4./ Szpital św. Ducha w Rawie Mazowieckiej zaprasza na Niedzielę Białą w dniu dzisiejszym w godz. 9:00 -13:00. Więcej informacji w gablocie.

5./ Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rawie Mazowieckiej zaprasza na konferencje poświęconą problemom uzależnienia behawioralnego, wpływu mediów na rozwój dzieci od urodzenia do momentu podjęcia nauki w szkole oraz nastolatków. Poruszony będzie temat profilaktyki, uczestniczenia dzieci w Internecie. Konferencja odbędzie się w MDK w dniu jutrzejszym od godz. 14:00. Więcej informacji na stronie parafii i w gablocie

6./ I piątek miesiąca chorych odwiedzimy od godz. 7:45; możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 17:30. W tym dniu nie ma nabożeństwa do św. Michała Archanioła po mszy wieczornej.

7./ 1 marca dzień pamięci Żołnierzy Wyklętych, pamiętajmy za nich w modlitwie.

8./ Czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej zapraszamy na I sobotę miesiąca o godz. 17:00.

9./ W imieniu swoim i Społeczności Katolickiego Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Jana Pawła II w Rawie Mazowieckiej dziękuję: Przewodniczącej Rady Miasta Rawa Mazowiecka wraz z Radnymi, Burmistrzowi Miasta Rawa Mazowiecka, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr, 4 w Rawie Mazowieckiej za możliwość przedłużenia sal lekcyjnych dla młodzieży naszego Liceum na okres 10 lat.

Zapowiedzi

Maciej Nowakowski z parafii tutejszej i Paulina Gmyrek z parafii św. Pawła od Krzyża.

Odszedł do Domu Pana…

W zeszłym tygodniu do wieczności odszedł Ś/P dr. Czesław Wiraszka z Jana Sobieskiego 3, którego pogrzeb we wtorek o godz. 12:00.

 

Wróć do strony głównej